• (+372) 53 754 881
  • info@nutilahendus.ee

  Meist

  MEIST – MIDA ME TEEME?

  Loome targa kodu lahendusi, mis sobivad koju, kontorisse või suvilasse. Meie kirg on luua lahendusi, mis alluvad peremehe soovidele ja muudavad igapäevaelu lihtsaks, mugavaks ning eriliseks. Nutilahendus IoT OÜ eesmärk on olla suunanäitaja tuleviku – nutikodu – tehnoloogias.

  VISIOON

  Meie visioon on olla nutikodu erialahenduste turuliider ning valdkondlik suunanäitaja Eestis, pakkudes lahendusi, kus ei jää märkamata ükski detail ega võimalus.

  MIKS VALIDA TARK KODU?

  • Kaasaegne puutetundlik juhtimissüsteem, mis kohandub suurepäraselt interjööriga.
  • Kogu varustus ja liidesed töötavad iseseisvalt ning süsteemi saab vajadusel täiendada.
  • Kogu süsteemi on võimalik kontrollida distantsilt internetis või telefonis.
  • Saad luua endale sobivad stsenaariumid, millal seadmed sisse või välja lülituks.
  • Süsteemi ja selle ülesseadmise hind on mõistlik.


  TEENUSED – MIDA ME PAKUME?

  NUTIKAS VALGUSTUS

  Loo just selline valgustuslahendus nagu sa ise soovid. Saad valida sobiva meeleolu, automaatse süttimise ja kustumise, arvestades sealjuures efektiivsuse ja enegria säästmisega.

  KLIIMA JA JAHUTUS

  Ühenda nutikodu lahendusse sisekliima haldamine. Läbi ventilatsiooni, konditsioneeri ja küttesüsteemi saad mugavalt kontrollida ruumide temperatuuri, õhuniiskust ning õhukvaliteeti.

  OHUTUS JA TURVALISUS

  Nutikodu lahendusse saab ühendada kogu valvesüsteemi, videod, lukud ja häired, kusjuures nutikodu saab saata ka häireid ja teatiseid sulle ning turvafirmale vargusest või tulekahjust. 

  MEELELAHUTUS

  Seadista just sulle sobiv heli- ja muusikasüsteem ning kasuta seda endale meeldival hetkel. Loo õhtust meeleolu rahuliku džässmuusikaga või alusta hommikut tõelise energialaksuga.

  TÄISLAHENDUS – MILLINE ON PROTSESS?

  VAJADUSTE VÄLJASELGITAMINE

  Kõigepealt selgitame välja Sinu soovid ja ootused. Seejärel vaatame üle eluruumide võimalused. Oleme alati leidnud klientide soovidest ja eluruumide võimalusest lähtuvalt parima lahenduse.

  PROJEKTEERIMINE

  Järgnevalt loome seadusandlusest ja standarditest lähtudes projekti, milles selgub tööde teotamise aeg, lahenduse hind ning vajalikud elektritööd. Kui oleme projekti kooskõlastanud, alustame tööga.

  TEOSTUS

  Peame oluliseks tehnoloogia ja materjalide kvaliteeti – nii tagame töökindla tulemuse. Meie kvalifitseeritud meeskonnal on pikaajaline elektritööde kogemus. Seetõttu anname tööle 2aastase garantii.

  JÄRELTEENINDUS

  Meie eesmärk on hoida targa kodu lahendus pidevalt heas seisukorras. Teeme nii tava- kui ka garantiihoolduseid selleks, et Sina saaksid pidevalt nautida nutikodu hüvesid ja mugavust.

  Menu Title