• (+372) 53 754 881
  • info@nutilahendus.ee

  Loo konto

  Andmed sisselogimisel

  *   *   *  

  Isikuandmed

  *   *     *   *   *   *   *  

  Ettevõtte andmed

   

  Kontaktinfo

  *      
  Oleme EVITEL veebilehel võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust.

  Käesolev privaatsuspoliitika annab ülevaate meie tavade, sealhulgas (a) millist teavet me kogume; (b) kuidas EVITEL infot kasutab või avalikustab; (c) Teie õigustest seoses meiepoolse andmete kogumise ja kasutamisega. EVITEL jätab endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitikat muuta, sellest kasutajaid eelnevalt informeerides. EVITEL internetipoodi kasutama asudes, eeldame, et olete neid põhimõtteid lugenud ja nõustute nendega.

  Kasutaja õigused

  Teil on õigus teada, milliseid isiklikke andmeid EVITEL teist omab. Teil on õigus selliseid andmeid parandada, muuta või kustutada. Registreeritud kasutaja andmeid saab muuta internetipoe konto halduses. Kui te soovite oma õigusi rakendada kasutajakonto kustutamisel, võtke meiega ühendust allpool märgitud kontaktandmete kaudu posti teel või e-posti aadressil. Pange tähele, et nõutud muudatused võivad võtta aega, kui need esitatakse posti või e-maili teel.

  Turvalisus

  EVITEL veebileht omab vajalikke meetmeid, et kaitsta veebilehel kogutud isikuandmete terviklikkust, täpsust ja privaatsust. Oleme kehtestanud mõistlikud ettevaatusabinõud, et kaitsta teavet kadumise, väärkasutuse ja muutmise eest. Turvalisus- ja privaatsuspoliitikat vaadatakse perioodiliselt üle ja täiustatakse vastavalt vajadusele Teie infole on juurdepääs ainult selleks volitatud isikutel.

  Siinkohal võtate Te teadmiseks, et EVITEL ei ole vastutav mis tahes "vaheltlõigatud" andmete interneti kaudu saatmisel ja käesolevaga vabastate meid mistahes ja kõikidest nõuetest, mis tulenevad või on seotud "vaheltlõigatud" andmete kasutamisest volitamata viisil.

  Välised lingid

  EVITEL.ee veebileht kasutab linke, mille veebilehti haldavad kolmandad osapooled. Kui Te klikite mõnele sellistest linkidest suunatakse teid meie lehelt edasi veebilehte omava organisatsiooni või ettevõtte kodulehele. Isegi kui kahe organisatsiooni veebilehtede vahel eksisteerib seos, ei oma me kontrolli kolmanda osapoole lehe üle. Igaüks neist omab isiklikku andmete kogumise, menetlemise ja privaatsuse poliitikat. Külastates mõnda sellistest lehtedest, peaksite enne andmete jagamist, tutvuma eraldi selle lehe privaatsuspoliitikaga.

  Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused Kasutades EVITEL veebilehte, nõustute meie privaatsuspoliitikaga. Kui Te mingil põhjusel ei nõustu nende tingimustega, ei tohiks te veebilehte kasutada. EVITEL jätab endale õiguse muuta käesoleva privaatsuspoliitika tingimusi igal ajal.

  Kui privaatsuspoliitika tingimustesse ja/või kasutajaga seotud isiklike andmete käsitlemisse on tehtud muudatusi, teavitatakse sellest siin samas privaatsuspoliitika lehel ja eladu.ee avalehel. Te vastutate privaatsuspoliitika perioodilise läbivaatamise eest ning tagate, et olete teadlik kõikidest muudatustest. Teie jätkuv veebilehe kasutamine näitab Teie nõusolekut mis tahes käesoleva privaatsuspoliitika muudatusega.

  Menu Title